loader image
Select Page

Rreth nesh

Kush jemi ne

EDICO shpk është një kompani që operon prej vitit 2013 në tregun shqiptar në fushen e sistemeve elektrike, me një staf të kualifikuar sipas standardeve europian, të trajnuar në Gjermani. Jemi ndërmarrja lider në ofrimin e produkteve dhe shërbimeve në fushën e elektro energjetikës dhe energjisë së ripërtëritëshme. Misioni ynë është që të rrisim me shumë interesin e Shqipetareve drejt energjisë diellore duke kursyer kështu  të ardhurat tuaja.Fleksibiliteti, dinamizmi dhe shpejtësia janë motoja jonë. Të gjitha produktet janë të dizenjuara dhe të prodhuara nga firmat me të njohura botërore  si: Schneider Electric, ABB, Siemens, Benq etj. duke na dhëne përparesi cilësi, siguri dhe performancë

Pse ne jemi zgjedhja juaj

Eksperienca jonë iu garanton juve shpejtësi, siguri dhe fleksibilitet në zgjidhjen e problemit tuaj. Ne ofrojmë për ju cilësinë më të mirë me çmimin më të mirë prandaj ne jemi zgjedhja juaj më e mirë 

Cfarë bëjmë

Ne ofrojmë produkte dhe shërbime në fushën e elektro energjetikës dhe energjisë së ripërtëritëshme.

Çfarë na karakterizon neve

Praesent malesuada, odio eu suscipit cursus, ligula leo malesuada diam, ac accumsan ligula est nec dolor. Integer sit amet mi tincidunt, ornare urna eu, condimentum sem. Praesent id mollis nunc. Pellentesque eget neque quis nulla maximus sagittis. Duis id risus eu dolor congue porttitor et ac metus.

Morbi mollis id metus vel porta. Cras id commodo orci. Fusce a vestibulum felis, nec mollis massa. Pellentesque nec elit at purus pharetra ullamcorper nec sit amet ex. Nullam pellentesque, leo ut vulputate.

Siguri

Dinamizëm

Shpejtësi

Fleksibilitet